Říjen 2012

V Lednici se cvičilo s úsměvem

26. října 2012 v 21:02 | Košťálová Dagmar |  Akce

V Lednici se cvičilo s úsměvem"

"V zdravém těle zdravý duch." Toto heslo si připomněli 13. 10. 2012 cvičitelé a cvičenky ČASPV Jihomoravského kraje a sjeli se do sportovní haly Lednice na seminář "Cvičení pro zdraví." Program byl velmi bohatý a vyčerpávající. Své nápady zde předvedli výborně připravení lektoři.
Seminář začal rozehřátím cvičební jednotkou Chi-toning, kterou předcvičoval Bc. Josef Pilipčinec, následovalo protažení kocouřími cviky s Mgr. Jarmilou Mrázovou a potom nás roztančila Zumbou Gold Bc.Lucie Košťálová.
Poté nás čekala přestávka se zdravým a krásně barevným občerstvením, které připravila děvčata Růženka Šuldesová a Ludmila Burýšková ze školní jídelny ZŠ Lednice.
Seminář pokračoval rozdělením do skupin a cvičenci si mohli vybrat a sestavit program podle sebe: posilování v posilovně, které prezentoval opět Josef Pilipčinec, Bosu s Mgr. Mirkou Pekárkovou, mohli si zahrát squash nebo si jít zaplavat.
V teplém bazénu v Lázních Lednice se pokračovalo aquazumbou, taneční část patřila Bc. Yvetě Košťálové a posilování ve vodě vedl Mgr. Antonín Košťál.
Protože bylo krásné slunečné počasí, tak se většina cvičenců přesunula do nádherného podzimního zámeckého parku na nordic walking nebo se jeli projet na kole po LVA.
Seminář splnil očekávání, všichni odjížděli domů pozitivně naladěni.
Děkuji všem a těším se na další setkání.
Mgr. Dagmar Košťálová ASPV region Břeclav

ještě foto z 13.10.2012

14. října 2012 v 18:43 | klimovičová Ája |  Fotogalerie

Cvičení pro zdraví

14. října 2012 v 18:37 | Košťálová Dagmar |  Akce
Tak opět jsme si to užiliMrkající. Děkuji všem lektorům a cvičenkám. Byla to bezvadně prožitá sobotaRozpačitý
I přesto, že byly volby se nás sešlo dost, cvičení super a občerstvení se děvčatům jako vždy povedlo.